Pigment Chrom GOLD UNICORN

Pigment Chrom GOLD UNICORN
75,00 zł Brutto
Niesamowicie połyskujący, złocisty, opalizujący puder jednorożca.
Błyszczące paznokcie nigdy nam się nie nudzą! Opalizujący jednorożec, kolorowe skarabeusze, stalowy błękit, metaliczny róż i ekskluzywny efekt pixie połączony z diamentowym blaskiem, czekają na Ciebie w najnowszej gamie chromowanych pigmentów!
W magazynie
Zastosowanie:

Na lekko zażelowany paznokieć nanieś TOP i utwardź 30 sekund w lampie BrillBird PRO UV/LED. Następnie po wyjęciu z lampy palcem w gumowej rękawiczce wcieraj puder. Na koniec zabezpiecz całość Extra TOP lub Matt Extra TOP.
 
Na lekko zażelowany paznokieć nanieś TOP i utwardź w 2 warstwach, ustawiając pierwszą warstwę na 10 sekund, a drugą na 1 minutę. Następnie palcem w gumowej rękawiczce wcieraj puder po każdym utwardzeniu. Na koniec zabezpiecz całość Extra TOP lub Matt Extra TOP.
 
Na lekko zażelowanej zmatowionej powierzchni paznokcia narysuj wzór żelem do malowania Contour Paint Gel lub Brush&Go Gel. Utwardź 60 sekund w lampie BrillBird PRO UV/LED, a następnie natychmiast po wyciągnięciu z lampy przetrzyj go wybranym proszkiem chromowym. Na koniec zabezpiecz całość Extra TOP lub Matt Extra TOP.

Szczegółowe referencje